VI Seminarium Interesariuszy Bezdomności w Pruszkowie – 21 kwietnia 2015

Serdecznie zapraszamy na VI Seminarium Mazowieckich Interesariuszy Bezdomności pt. „Zagrożenie bezdomnością, wykluczenie mieszkaniowe, bezdomność chroniczna – szukamy mianowników wspólnych czy różnych rozwiązań?”, które odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 11.00 w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

szczegóły na www.czynajpierwmieszkanie.pl

Będzie to szóste spotkanie z cyklu seminariów mazowieckich interesariuszy bezdomności zainicjowanych w 2012 roku w ramach Programu Rzecznictwa KMPS (2012-2014) i kontynuowanych w projekcie NMROD (2014-2016) na rzecz rozwiązywania problemów związanych z bezdomnością poprzez wymianę wiedzy i tworzenie sieci kontaktów między ludźmi, którym rozwiązanie tego problemu wydaje się ważne. Współorganizatorem VI seminarium jest Pani Teresa Kostrzewska, Dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszkowie.

Powrót do: Aktualności

Dodatkowe informacje

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij